CD5FA181JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5FA181JO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 180PF 5% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD5FA181JO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD5FA181JO3
Αριθμός εξαρτήματος CD5FA181JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 180PF 5% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 28592 pcs Φύλλο δεδομένων CD5FA181JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.272" L x 0.181" W (6.90mm x 4.60mm) Σειρά CD5
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.118" (3.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.240" (6.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 180pF Mica Capacitor 100V Radial
χωρητικότητα 180pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD5FA161GO3F
CD5FA161GO3F
Περιγραφή: CAP MICA 160PF 2% 100V RADIAL
Σε απόθεμα: 20762 pcs
Κατεβάστε: CD5FA161GO3F.pdf
RFQ
CD5FA161JO3
CD5FA161JO3
Περιγραφή: CAP MICA 160PF 5% 100V RADIAL
Σε απόθεμα: 38136 pcs
Κατεβάστε: CD5FA161JO3.pdf
RFQ
CD5FA181JO3F
CD5FA181JO3F