CD5FA161GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5FA161GO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 160PF 2% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD5FA161GO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD5FA161GO3
Αριθμός εξαρτήματος CD5FA161GO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 160PF 2% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 20082 pcs Φύλλο δεδομένων CD5FA161GO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.272" L x 0.169" W (6.90mm x 4.30mm) Σειρά CD5
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.118" (3.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.240" (6.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 160pF Mica Capacitor 100V Radial
χωρητικότητα 160pF