CD5FA201GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5FA201GO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 200PF 2% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD5FA201GO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD5FA201GO3
Αριθμός εξαρτήματος CD5FA201GO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 200PF 2% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 14343 pcs Φύλλο δεδομένων CD5FA201GO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.272" L x 0.189" W (6.90mm x 4.80mm) Σειρά CD5
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.118" (3.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.252" (6.40mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 200pF Mica Capacitor 100V Radial
χωρητικότητα 200pF