CD19FA752GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FA752GO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 7500PF 2% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD19FA752GO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD19FA752GO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 7500PF 2% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10075 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.701" L x 0.339" W (17.80mm x 8.60mm) Σειρά CD19
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD19FA752G03F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.343" (8.70mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.571" (14.50mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 7500pF Mica Capacitor 100V Radial χωρητικότητα 7500pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD19FA822FO3
CD19FA822FO3
Περιγραφή: CAP MICA 8200PF 1% 100V RADIAL
Σε απόθεμα: 7422 pcs
Κατεβάστε: CD19FA822FO3.pdf
RFQ
CD19FA752GO3
CD19FA752GO3