CD19FA103JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FA103JO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 10000PF 5% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD19FA103JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD19FA103JO3
Αριθμός εξαρτήματος CD19FA103JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 10000PF 5% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 10705 pcs Φύλλο δεδομένων CD19FA103JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.720" L x 0.370" W (18.30mm x 9.40mm) Σειρά CD19
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 338-2864 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.343" (8.70mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.598" (15.20mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 10000pF Mica Capacitor 100V Radial χωρητικότητα 10000pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD19FA103FO3
CD19FA103FO3
Περιγραφή: CAP MICA 10000PF 1% 100V RADIAL
Σε απόθεμα: 6737 pcs
Κατεβάστε: CD19FA103FO3.pdf
RFQ
CD19FA103JO3F
CD19FA103JO3F