CD19FA822FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FA822FO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 8200PF 1% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD19FA822FO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD19FA822FO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 8200PF 1% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7359 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.701" L x 0.350" W (17.80mm x 8.90mm) Σειρά CD19
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD19FA822F03F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.343" (8.70mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.579" (14.70mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 8200pF Mica Capacitor 100V Radial χωρητικότητα 8200pF