CD15FA112FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FA112FO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 1100PF 1% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD15FA112FO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD15FA112FO3
Αριθμός εξαρτήματος CD15FA112FO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 1100PF 1% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 17224 pcs Φύλλο δεδομένων CD15FA112FO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.488" L x 0.240" W (12.40mm x 6.10mm) Σειρά CD15
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.232" (5.90mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.421" (10.70mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 1100pF Mica Capacitor 100V Radial
χωρητικότητα 1100pF