CD15FA102FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FA102FO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 1000PF 1% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD15FA102FO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD15FA102FO3
Αριθμός εξαρτήματος CD15FA102FO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 1000PF 1% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 25081 pcs Φύλλο δεδομένων CD15FA102FO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.480" L x 0.228" W (12.20mm x 5.80mm) Σειρά CD15