CD15FA112JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FA112JO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 1100PF 5% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD15FA112JO3F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD15FA112JO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD15FA112JO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 1100PF 5% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23975 pcs Φύλλο δεδομένων CD15FA112JO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.488" L x 0.240" W (12.40mm x 6.10mm) Σειρά CD15
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD15FA112J03F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.232" (5.90mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.421" (10.70mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 1100pF Mica Capacitor 100V Radial χωρητικότητα 1100pF