CD15ED680JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15ED680JO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 68PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD15ED680JO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD15ED680JO3
Αριθμός εξαρτήματος CD15ED680JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 68PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 74264 pcs Φύλλο δεδομένων CD15ED680JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.449" L x 0.181" W (11.40mm x 4.60mm) Σειρά CD15
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 338-1091
CD15ED680J03
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.232" (5.90mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.358" (9.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 68pF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 68pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD15ED750FO3F
CD15ED750FO3F
Περιγραφή: CAP MICA 75PF 1% 500V RADIAL
Κατεβάστε: CD15ED750FO3F.pdf
RFQ
CD15ED680JO3F
CD15ED680JO3F