CD15ED680JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15ED680JO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 68PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD15ED680JO3F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD15ED680JO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD15ED680JO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 68PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67781 pcs Φύλλο δεδομένων CD15ED680JO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.449" L x 0.181" W (11.40mm x 4.60mm) Σειρά CD15
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 338-2605
CD15ED680J03F
CD15ED680JO3F-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.232" (5.90mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.358" (9.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 68pF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 68pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD15ED680GO3
CD15ED680GO3
Περιγραφή: CAP MICA 68PF 2% 500V RADIAL
Κατεβάστε: CD15ED680GO3.pdf
RFQ
CD15ED680JO3
CD15ED680JO3