CD15ED620JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15ED620JO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 62PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD15ED620JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD15ED620JO3
Αριθμός εξαρτήματος CD15ED620JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 62PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 72042 pcs Φύλλο δεδομένων CD15ED620JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm) Σειρά CD15
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 338-2833 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.232" (5.90mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.358" (9.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 62pF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 62pF