RES20D-50-201-1
Copal ElectronicsCopal Electronics
RES20D-50-201-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Copal Electronics
Περιγραφή προϊόντος ROTARY ENCODER OPTICAL 50PPR
Φύλλα δεδομένων: RES20D-50-201-1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RES20D-50-201-1 Κατασκευαστής Copal Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 6633 pcs Φύλλο δεδομένων RES20D-50-201-1.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Στυλ λήξης Wire Leads
Σειρά RE Περιστροφική Ζωής (Κύκλοι Min) -
Παλμούς ανά περιστροφή 50 Τύπος εξόδου Quadrature (Incremental)
Αλλα ονόματα 563-2073 Προσανατολισμός User Selectable
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
κωδικοποιητή Τύπος Optical ανάσχεσης No
Χτισμένο το διακόπτη No ενεργοποιητής Τύπος Shaft
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RES20-50-200-Z
RES20-50-200-Z
Σε απόθεμα: 4332 pcs
Κατεβάστε: RES20-50-200-Z.pdf
RFQ
RES25R
RES25R
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: POT 25 OHM 12.5W WIREWOUND LIN
Σε απόθεμα: 1746 pcs
Κατεβάστε: RES25R.pdf
RFQ
RES20B-25-201-1
RES20B-25-201-1
Περιγραφή: ROTARY ENCODER OPTICAL 25PPR
Κατεβάστε: RES20B-25-201-1.pdf
RES200K
RES200K
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: NGR MONITOR TEST RESISTOR 200 KO
Κατεβάστε:
RES2K5
RES2K5
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: POT 2.5K OHM 12.5W WIREWOUND LIN
Κατεβάστε: RES2K5.pdf
RES250E
RES250E
Περιγραφή: POT 250 OHM 12.5W WIREWOUND LIN
Κατεβάστε: RES250E.pdf
RES200E
RES200E
Περιγραφή: POT 200 OHM 12.5W WIREWOUND LIN
Κατεβάστε: RES200E.pdf
RES250
RES250
Κατεβάστε: RES250.pdf
RES200
RES200