RES20D-25-201-1
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ROTARY ENCODER OPTICAL 25PPR
Φύλλα δεδομένων: RES20D-25-201-1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RES20D-25-201-1 Κατασκευαστής Copal Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 5529 pcs Φύλλο δεδομένων RES20D-25-201-1.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Στυλ λήξης Connector
Σειρά RES Περιστροφική Ζωής (Κύκλοι Min) -
Παλμούς ανά περιστροφή 25 Τύπος εξόδου Quadrature with Index (Incremental)
Προσανατολισμός User Selectable τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant κωδικοποιητή Τύπος Optical
ανάσχεσης No Χτισμένο το διακόπτη No
ενεργοποιητής Τύπος Shaft
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RES20B-25-201-1
RES20B-25-201-1
Σε απόθεμα: 3841 pcs
Κατεβάστε: RES20B-25-201-1.pdf
RFQ
RES20-50-200-Z
RES20-50-200-Z
Περιγραφή: ROTARY ENCODER OPTICAL 50PPR
Σε απόθεμα: 4332 pcs
Κατεβάστε: RES20-50-200-Z.pdf
RFQ
RES250
RES250
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: POT 250 OHM 12.5W WIREWOUND LIN
Κατεβάστε: RES250.pdf
RES250E
RES250E
Κατασκευαστές: Ohmite
Κατεβάστε: RES250E.pdf
RES2K5
RES2K5
Περιγραφή: POT 2.5K OHM 12.5W WIREWOUND LIN