RES20B-25-201-1
Copal ElectronicsCopal Electronics
RES20B-25-201-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Copal Electronics
Περιγραφή προϊόντος ROTARY ENCODER OPTICAL 25PPR
Φύλλα δεδομένων: RES20B-25-201-1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RES20B-25-201-1 Κατασκευαστής Copal Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 3841 pcs Φύλλο δεδομένων RES20B-25-201-1.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Στυλ λήξης Wire Leads
Σειρά RE Περιστροφική Ζωής (Κύκλοι Min) -
Παλμούς ανά περιστροφή 25 Τύπος εξόδου Quadrature (Incremental)
Αλλα ονόματα 563-2072 Προσανατολισμός User Selectable
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
κωδικοποιητή Τύπος Optical ανάσχεσης No
Χτισμένο το διακόπτη No ενεργοποιητής Τύπος Shaft
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RES250
RES250
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: POT 250 OHM 12.5W WIREWOUND LIN
Σε απόθεμα: 1867 pcs
Κατεβάστε: RES250.pdf
RFQ
RES20-50-200-Z
RES20-50-200-Z
Περιγραφή: ROTARY ENCODER OPTICAL 50PPR
Σε απόθεμα: 4332 pcs
Κατεβάστε: RES20-50-200-Z.pdf
RFQ
RES20-50-200
RES20-50-200
Κατεβάστε: RES20-50-200.pdf
RES200
RES200
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: POT 200 OHM 12.5W WIREWOUND LIN
Κατεβάστε: RES200.pdf
RES25R
RES25R
Περιγραφή: POT 25 OHM 12.5W WIREWOUND LIN