HP75BNC7X
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: HP75BNC7X
Περιγραφή προϊόντος CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
Φύλλα δεδομένων: HP75BNC7X.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HP75BNC7X
Αριθμός εξαρτήματος HP75BNC7X Κατασκευαστής Conxall / Switchcraft
Περιγραφή CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8291 pcs Φύλλο δεδομένων HP75BNC7X.pdf
Αξιολόγηση τάσης 500V Τερματισμός ασπίδας Crimp
Σειρά HP75BNC Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 165°C Αριθμός Λιμένων 1
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Αντίσταση 75 Ohm στέγαση χρώμα Silver
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
διηλεκτρικό υλικό - Λεπτομερής περιγραφή BNC Connector Plug, Male Pin 75 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp
Καταγγελία Επικοινωνία Crimp Τύπος υποδοχής Plug, Male Pin
Στυλ Connector BNC Επίστρωση επαφής στο κέντρο Gold
Κέντρο υλικού επαφής Copper Alloy Ομάδα καλώδιο Belden 1694A
Σχετικά προϊόντα
HP75BNC7
HP75BNC7