HP75BNC12X
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
Φύλλα δεδομένων: HP75BNC12X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HP75BNC12X
Αριθμός εξαρτήματος HP75BNC12X Κατασκευαστής Conxall / Switchcraft
Περιγραφή CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50385 pcs Φύλλο δεδομένων HP75BNC12X.pdf
Αξιολόγηση τάσης 500V Τερματισμός ασπίδας Crimp
Σειρά HP75BNC Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα HP75BNC12X-ND
SC2813
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 165°C
Αριθμός Λιμένων 1 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κύκλοι του ζευγαρώματος 500 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Απώλεια εισαγωγής -
Προστασία Ingress - περιλαμβάνει 2 pcs - 1 Connector, 1 Ferrule
Αντίσταση 75 Ohm στέγαση χρώμα Silver
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
διηλεκτρικό υλικό - Λεπτομερής περιγραφή BNC Connector Plug, Male Pin 75 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp
Καταγγελία Επικοινωνία Crimp Τύπος υποδοχής Plug, Male Pin
Στυλ Connector BNC Επίστρωση επαφής στο κέντρο Gold
Κέντρο υλικού επαφής Copper Alloy Ομάδα καλώδιο Belden 1855A
Υλικό σώματος Copper Alloy Σώμα τελειώνει Nickel
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HP75BNC2X
HP75BNC2X
Κατεβάστε: HP75BNC2X.pdf
RFQ
HP75BNC7
HP75BNC7
Κατεβάστε: HP75BNC7.pdf
RFQ
HP75
HP75
Κατασκευαστές: Hammond Manufacturing
Περιγραφή: HOLE PLUG .75" STEEL
Κατεβάστε: HP75.pdf
HP75BNC9X
HP75BNC9X