HP75BNC1X
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
HP75BNC1X Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: HP75BNC1X
Κατασκευαστής / Μάρκα: Conxall / Switchcraft
Περιγραφή προϊόντος CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
Φύλλα δεδομένων: HP75BNC1X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HP75BNC1X
Αριθμός εξαρτήματος HP75BNC1X Κατασκευαστής Conxall / Switchcraft
Περιγραφή CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37564 pcs Φύλλο δεδομένων HP75BNC1X.pdf
Αξιολόγηση τάσης 500V Τερματισμός ασπίδας Crimp
Σειρά HP75BNC Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα HP75BNC1
HP75BNC1-ND
HP75BNC1X-ND
SC2835
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 165°C
Αριθμός Λιμένων 1 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Αντίσταση 75 Ohm στέγαση χρώμα Silver
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
διηλεκτρικό υλικό - Λεπτομερής περιγραφή BNC Connector Plug, Male Pin 75 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp
Καταγγελία Επικοινωνία Crimp Τύπος υποδοχής Plug, Male Pin
Στυλ Connector BNC Επίστρωση επαφής στο κέντρο Gold
Κέντρο υλικού επαφής Copper Alloy Ομάδα καλώδιο Belden 8241
Σχετικά προϊόντα
HP75BNC7X
HP75BNC7X