TB514-054.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
TB514-054.0M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Connor-Winfield
Περιγραφή προϊόντος OSC VCTCXO 54.000MHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: TB514-054.0M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TB514-054.0M
Αριθμός εξαρτήματος TB514-054.0M Κατασκευαστής Connor-Winfield
Περιγραφή OSC VCTCXO 54.000MHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4998 pcs Φύλλο δεδομένων TB514-054.0M.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος VCTCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά TB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 10-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα CW808-1 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±500ppb
Συχνότητα 54MHz Λεπτομερής περιγραφή 54MHz VCTCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 12mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -