TB512-054.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
TB512-054.0M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Connor-Winfield
Περιγραφή προϊόντος OSC TCXO 54.000MHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: TB512-054.0M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TB512-054.0M
Αριθμός εξαρτήματος TB512-054.0M Κατασκευαστής Connor-Winfield
Περιγραφή OSC TCXO 54.000MHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6228 pcs Φύλλο δεδομένων TB512-054.0M.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος TCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά TB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 10-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα CW803-2 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±500ppb Συχνότητα 54MHz
Λεπτομερής περιγραφή 54MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 12mA