TB514-050.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
TB514-050.0M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Connor-Winfield
Περιγραφή προϊόντος OSC VCTCXO 50.000MHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: TB514-050.0M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TB514-050.0M
Αριθμός εξαρτήματος TB514-050.0M Κατασκευαστής Connor-Winfield
Περιγραφή OSC VCTCXO 50.000MHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5456 pcs Φύλλο δεδομένων TB514-050.0M.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος VCTCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά TB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 10-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα CW806-1 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.094" (2.40mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±500ppb Συχνότητα 50MHz
Λεπτομερής περιγραφή 50MHz VCTCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6mA