OX9143S3-020.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
OX9143S3-020.0M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Connor-Winfield
Περιγραφή προϊόντος OSC OCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: OX9143S3-020.0M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OX9143S3-020.0M Κατασκευαστής Connor-Winfield
Περιγραφή OSC OCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3605 pcs Φύλλο δεδομένων OX9143S3-020.0M.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος OCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.556" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm) Σειρά OX914xS3
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα CW737-2
OX9143S3020.0M
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λειτουργία - Σταθερότητα συχνότητας ±140ppb
Συχνότητα 20MHz Λεπτομερής περιγραφή 20MHz OCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead