OX9143S3-019.44M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
OX9143S3-019.44M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Connor-Winfield
Περιγραφή προϊόντος OSC OCXO 19.44MHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: OX9143S3-019.44M.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OX9143S3-019.44M Κατασκευαστής Connor-Winfield
Περιγραφή OSC OCXO 19.44MHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4016 pcs Φύλλο δεδομένων OX9143S3-019.44M.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος OCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.556" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm) Σειρά OX914xS3
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα CW736-2
OX9143S3019.44M
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λειτουργία - Σταθερότητα συχνότητας ±140ppb
Συχνότητα 19.44MHz Λεπτομερής περιγραφή 19.44MHz OCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead