OX9143S3-012.8M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
OX9143S3-012.8M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Connor-Winfield
Περιγραφή προϊόντος OSC OCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: OX9143S3-012.8M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OX9143S3-012.8M Κατασκευαστής Connor-Winfield
Περιγραφή OSC OCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3459 pcs Φύλλο δεδομένων OX9143S3-012.8M.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος OCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.556" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm) Σειρά OX914xS3
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα CW735-2
OX9143S3012.8M
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λειτουργία - Σταθερότητα συχνότητας ±140ppb
Συχνότητα 12.8MHz Λεπτομερής περιγραφή 12.8MHz OCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead