FC50-02-CA012
CicoilCicoil
FC50-02-CA012 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cicoil
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 12'
Φύλλα δεδομένων: 1.FC50-02-CA012.pdf2.FC50-02-CA012.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 532 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 532 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FC50-02-CA012
Αριθμός εξαρτήματος FC50-02-CA012 Κατασκευαστής Cicoil
Διαθέσιμη ποσότητα 532 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FC50-02-CA012.pdf2.FC50-02-CA012.pdf
Στυλ SMA to SMA Σειρά -
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 165°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος 144.0" (3.7m) 12.0'
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 50 Ohms
Γένος Male to Male Χαρακτηριστικά Shielded
Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male 144.0" (3.7m) 12.0' Χρώμα Clear