FC50-02-CA006
CicoilCicoil
FC50-02-CA006 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cicoil
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 6'
Φύλλα δεδομένων: 1.FC50-02-CA006.pdf2.FC50-02-CA006.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 820 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 820 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FC50-02-CA006
Αριθμός εξαρτήματος FC50-02-CA006 Κατασκευαστής Cicoil
Διαθέσιμη ποσότητα 820 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FC50-02-CA006.pdf2.FC50-02-CA006.pdf
Στυλ SMA to SMA Σειρά -
Αλλα ονόματα CI1025 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 165°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 72.0" (1.8m) 6.0' Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 50 Ohms Γένος Male to Male
Χαρακτηριστικά Shielded Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male 72.0" (1.8m) 6.0'