FC50-01-CA003
CicoilCicoil
FC50-01-CA003 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cicoil
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 36"
Φύλλα δεδομένων: 1.FC50-01-CA003.pdf2.FC50-01-CA003.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FC50-01-CA003
Αριθμός εξαρτήματος FC50-01-CA003 Κατασκευαστής Cicoil
Περιγραφή CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 36" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1811 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FC50-01-CA003.pdf2.FC50-01-CA003.pdf
Στυλ SMA to SMA Σειρά -
Αλλα ονόματα CI1022 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 165°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 36.00" (914.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 50 Ohms Γένος Male to Male
Χαρακτηριστικά Shielded Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Male to Male 36.00" (914.40mm)