IC40CNN30TAT1
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IND PROX 40X40 AC NO+NC MOSFET
Φύλλα δεδομένων: IC40CNN30TAT1.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 470 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 470 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IC40CNN30TAT1
Αριθμός εξαρτήματος IC40CNN30TAT1 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή IND PROX 40X40 AC NO+NC MOSFET Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 470 pcs Φύλλο δεδομένων IC40CNN30TAT1.pdf
Τάσης - Προμήθεια 20 ~ 250VAC/DC Στυλ λήξης -
θωράκιση Unshielded Σειρά IC
Τύπος αισθητήρα Inductive Απόσταση ανίχνευσης 1.181" (30mm)
απόκριση συχνότητας 25Hz, 40Hz Συσκευασία / υπόθεση Module
Τύπος εξόδου SCR Αλλα ονόματα 1864-1935
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Σώμα Plastic Προστασία Ingress IP67, NEMA 1,3,4,6,13
Δείκτης LED Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 1.181" (30mm) IP67, NEMA 1,3,4,6,13 Module