IC40CNN30COT1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SEN PROX 40X40 AC/DC NO
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση αποθεμάτων 394 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 394 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IC40CNN30COT1
Αριθμός εξαρτήματος IC40CNN30COT1 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή SEN PROX 40X40 AC/DC NO Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 394 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Στυλ λήξης Cable
θωράκιση Unshielded Σειρά IC
Τύπος αισθητήρα Inductive απόκριση συχνότητας 100Hz
Συσκευασία / υπόθεση Module Τύπος εξόδου -
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C (TA) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable