IC40CNN30PAT1
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
IC40CNN30PAT1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Carlo Gavazzi
Περιγραφή προϊόντος IND PROX 40X40 DC PNP NO+NC
Φύλλα δεδομένων: IC40CNN30PAT1.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 436 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 436 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IC40CNN30PAT1
Αριθμός εξαρτήματος IC40CNN30PAT1 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή IND PROX 40X40 DC PNP NO+NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 436 pcs Φύλλο δεδομένων IC40CNN30PAT1.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Στυλ λήξης -
θωράκιση Unshielded Σειρά IC
Τύπος αισθητήρα Inductive Απόσταση ανίχνευσης 1.181" (30mm)
απόκριση συχνότητας 100Hz Συσκευασία / υπόθεση Module
Τύπος εξόδου PNP-NC/NO, 4-Wire Αλλα ονόματα 1864-1934
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Σώμα Plastic Προστασία Ingress IP67, NEMA 1,3,4,6,13
Δείκτης LED Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 1.181" (30mm) IP67, NEMA 1,3,4,6,13 Module