CPPDC5RZ-A7BR-3.6874/3.6864
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC 2.7V 3.6864/ 3.6874 MHZ
Φύλλα δεδομένων: CPPDC5RZ-A7BR-3.6874/3.6864.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPPDC5RZ-A7BR-3.6874/3.6864 Κατασκευαστής Cardinal Components
Περιγραφή OSC 2.7V 3.6864/ 3.6874 MHZ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13156 pcs Φύλλο δεδομένων CPPDC5RZ-A7BR-3.6874/3.6864.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.7V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά FIPO™ CPPD
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Παραγωγή CMOS Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.051" (1.30mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα - Έξοδος 2 - Συχνότητα - Υλοποίηση 1 3.6864MHz, 3.6874MHz
Λεπτομερής περιγραφή CMOS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 2.7V 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 20mA