CPPDC5L-A7BR-24.4196/35.0
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSCILLATOR 3.3V 35 / 24.4196 MHZ
Φύλλα δεδομένων: CPPDC5L-A7BR-24.4196/35.0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPPDC5L-A7BR-24.4196/35.0 Κατασκευαστής Cardinal Components
Περιγραφή OSCILLATOR 3.3V 35 / 24.4196 MHZ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11682 pcs Φύλλο δεδομένων CPPDC5L-A7BR-24.4196/35.0.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά FIPO™ CPPD
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Παραγωγή CMOS Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.051" (1.30mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα - Έξοδος 2 - Συχνότητα - Υλοποίηση 1 24.4196MHz, 35MHz
Λεπτομερής περιγραφή CMOS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 25mA