CPPDC5L-BR-100.0/54.9441
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC 3.3V 54.9441 / 100 MHZ
Φύλλα δεδομένων: CPPDC5L-BR-100.0/54.9441.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPPDC5L-BR-100.0/54.9441 Κατασκευαστής Cardinal Components
Περιγραφή OSC 3.3V 54.9441 / 100 MHZ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13638 pcs Φύλλο δεδομένων CPPDC5L-BR-100.0/54.9441.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά FIPO™ CPPD
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Παραγωγή CMOS Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.051" (1.30mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα - Έξοδος 2 - Συχνότητα - Υλοποίηση 1 54.9441MHz, 100MHz
Λεπτομερής περιγραφή CMOS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 25mA