KPT06E22-21PDN
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 21POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: KPT06E22-21PDN.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KPT06E22-21PDN Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG MALE 21POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1249 pcs Φύλλο δεδομένων KPT06E22-21PDN.pdf
Αξιολόγηση τάσης 1000VAC, 1400VDC Λήξη Solder Cup
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-21 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KPT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα IKPT06E22-21PDN
KPT06E2221PDN
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 21 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά Shrink Boot Adapter στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 21 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 13A