KPT06E20-41SX
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: KPT06E20-41SX.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KPT06E20-41SX
Αριθμός εξαρτήματος KPT06E20-41SX Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1177 pcs Φύλλο δεδομένων KPT06E20-41SX.pdf
Αξιολόγηση τάσης 600VAC, 850VDC Λήξη Solder Cup
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 20-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KPT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα KPT06E2041SX
Προσανατολισμός X Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 41 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A