KPT06E20-41SDZ
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: KPT06E20-41SDZ.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 718 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 718 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KPT06E20-41SDZ Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 718 pcs Φύλλο δεδομένων KPT06E20-41SDZ.pdf
Αξιολόγηση τάσης 600VAC, 850VDC Λήξη Solder Cup
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 20-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KPT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα KPT06E2041SDZ
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 41 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά Shrink Boot Adapter στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Τύπος υποδοχής Plug, Female Sockets Χρώμα Olive Drab
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
KPT06E22-21PDZ
KPT06E22-21PDZ
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 21POS SOLDER CUP
Σε απόθεμα: 838 pcs
Κατεβάστε: KPT06E22-21PDZ.pdf
RFQ
KPT06E20-41PX
KPT06E20-41PX
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
Σε απόθεμα: 1809 pcs
Κατεβάστε: KPT06E20-41PX.pdf
RFQ
KPT06E20-41S
KPT06E20-41S