DCMC25H3PJK87XE
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Φύλλα δεδομένων: DCMC25H3PJK87XE.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCMC25H3PJK87XE Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3967 pcs Φύλλο δεδομένων DCMC25H3PJK87XE.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) - 25W3
Shell Υλικό, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Σειρά Combo D®, D*M
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 25 (22 + 3 Power)
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A, 40A Επικοινωνία Τύπος Signal and Power