DCMC25X3SJK52
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Φύλλα δεδομένων: 1.DCMC25X3SJK52.pdf2.DCMC25X3SJK52.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 761 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 761 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DCMC25X3SJK52
Αριθμός εξαρτήματος DCMC25X3SJK52 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 761 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DCMC25X3SJK52.pdf2.DCMC25X3SJK52.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) - 25W3
Shell Υλικό, Finish Steel, Gold Plated Σειρά Combo D®, D*M
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 25 (22 + 3 Coax)
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Board Side (4-40) Χαρακτηριστικά Board Lock, Mounting Brackets, Shielded
Λεπτομερής περιγραφή 25 (22 + 3 Coax) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 5A, 7.5A