DCMC243T200DF2B
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 24000UF 200V SCREW
Φύλλα δεδομένων: DCMC243T200DF2B.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 939 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 939 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCMC243T200DF2B Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 24000UF 200V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 939 pcs Φύλλο δεδομένων DCMC243T200DF2B.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή -10%, +50%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" Dia (76.20mm)
Σειρά DCMC Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 19.5A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 22.815A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 1.250" (31.75mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 5.687" (144.45mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 13.3 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 24000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13.3 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 24000µF εφαρμογές General Purpose