CA20COME22-14SBF80
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CA20COME22-14SBF80.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CA20COME22-14SBF80 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2173 pcs Φύλλο δεδομένων CA20COME22-14SBF80.pdf
Αξιολόγηση τάσης 500VAC, 700VDC Λήξη Crimp
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CA20COME2214SBF80
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Reverse Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver τρέχουσα Αξιολόγηση 22A