CA20COME22-12SBF80
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 5POS SILVR CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CA20COME22-12SBF80.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CA20COME22-12SBF80 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 5POS SILVR CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1834 pcs Φύλλο δεδομένων CA20COME22-12SBF80.pdf
Αξιολόγηση τάσης 500VAC, 700VDC Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 8-33 Shell Material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Shell Finish Nickel Σειρά MIL-DTL-5015, CA-COM-B
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CA20COME2212SBF80
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 5 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Reverse Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver τρέχουσα Αξιολόγηση 22A, 74A