CA20COME22-15SB01
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 6POS SILVR CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CA20COME22-15SB01.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CA20COME22-15SB01 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 6POS SILVR CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4379 pcs Φύλλο δεδομένων CA20COME22-15SB01.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 6
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Reverse Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver τρέχουσα Αξιολόγηση 22A, 41A