PEM2-S24-S15-D
CUI, Inc.CUI, Inc.
PEM2-S24-S15-D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 2W
Φύλλα δεδομένων: PEM2-S24-S15-D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
110 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PEM2-S24-S15-D Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13114 pcs Φύλλο δεδομένων PEM2-S24-S15-D.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 21.6V Τάση - Εισόδου (Max) 26.4V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.79" L x 0.39" W x 0.32" H (20.1mm x 9.9mm x 8.2mm)
Σειρά PEM2-D Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 14-DIP Module, 6 Leads
Αλλα ονόματα PEM2S24S15D Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 84%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 133mA 21.6V - 26.4V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 133mA