PEM2-S24-D15-S
CUI, Inc.CUI, Inc.
PEM2-S24-D15-S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Φύλλα δεδομένων: PEM2-S24-D15-S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
12 pcs
36 pcs
60 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PEM2-S24-D15-S Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14705 pcs Φύλλο δεδομένων PEM2-S24-D15-S.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -15V
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 21.6V Τάση - Εισόδου (Max) 26.4V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.6mm x 7.0mm x 10.0mm)
Σειρά PEM2-S Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 7-SIP Module, 5 Leads
Αλλα ονόματα 102-2779
PEM2S24D15S
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα 84% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 66.6mA, 66.6mA 21.6V - 26.4V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 66.6mA, 66.6mA Χαρακτηριστικά ελέγχου -