PEM2-S5-D12-D
CUI, Inc.CUI, Inc.
PEM2-S5-D12-D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Φύλλα δεδομένων: PEM2-S5-D12-D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
110 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PEM2-S5-D12-D
Αριθμός εξαρτήματος PEM2-S5-D12-D Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11882 pcs Φύλλο δεδομένων PEM2-S5-D12-D.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -12V
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.79" L x 0.39" W x 0.32" H (20.1mm x 9.9mm x 8.2mm)
Σειρά PEM2-D Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 14-DIP Module, 6 Leads
Αλλα ονόματα PEM2S5D12D Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 84%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 83mA, 83mA 4.5V - 5.5V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 83mA, 83mA