2425-003-X7U0-100AALF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FEEDTHRU 10PF 100V
Φύλλα δεδομένων: 2425-003-X7U0-100AALF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2425-003-X7U0-100AALF Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 10PF 100V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4294 pcs Φύλλο δεδομένων 2425-003-X7U0-100AALF.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή -
Μέγεθος νήματος - Συντελεστής θερμοκρασίας X7U
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά 2425
Ακροαματικότητα - Συσκευασία -
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος -
Απώλεια εισαγωγής - Ύψος (Max) -
Λεπτομερής περιγραφή 10pF Feed Through Capacitor 100V 20A Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) -
Ρεύμα 20A χωρητικότητα 10pF