2425-003-X7W0-103ZLF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FEEDTHRU 0.01UF 100V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 2425-003-X7W0-103ZLF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2425-003-X7W0-103ZLF Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 0.01UF 100V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5546 pcs Φύλλο δεδομένων 2425-003-X7W0-103ZLF.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή -20%, +80%
Μέγεθος νήματος 8-32 Συντελεστής θερμοκρασίας X7W
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm) Σειρά 2425
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Bushing, 1 Turret Lead Αλλα ονόματα 2425003X7W0103ZLF
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Απώλεια εισαγωγής -
Ύψος (Max) - Λεπτομερής περιγραφή 10000pF Feed Through Capacitor 100V 20A Axial, Bushing, 1 Turret Lead
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) - Ρεύμα 20A
χωρητικότητα 10000pF