2425-003-X7U0-100AA
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FEEDTHRU 10PF 100V
Φύλλα δεδομένων: 2425-003-X7U0-100AA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2425-003-X7U0-100AA Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 10PF 100V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7012 pcs Φύλλο δεδομένων 2425-003-X7U0-100AA.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή -
Μέγεθος νήματος - Συντελεστής θερμοκρασίας X7U
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά 2425
Ακροαματικότητα - Συσκευασία -
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Απώλεια εισαγωγής -
Ύψος (Max) - Λεπτομερής περιγραφή 10pF Feed Through Capacitor 100V 20A
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) - Ρεύμα 20A
χωρητικότητα 10pF