CNC-99-16-1-2
CNC TechCNC Tech
CNC-99-16-1-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CNC Tech
Περιγραφή προϊόντος POWER CORD WITH FORK TERM 1000MM
Φύλλα δεδομένων: CNC-99-16-1-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CNC-99-16-1-2
Αριθμός εξαρτήματος CNC-99-16-1-2 Κατασκευαστής CNC Tech
Περιγραφή POWER CORD WITH FORK TERM 1000MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14415 pcs Φύλλο δεδομένων CNC-99-16-1-2.pdf
Gauge Wire 16 AWG Αξιολόγηση τάσης 125VAC
Στυλ Male Pins (Blades) to Leads θωράκιση -
Σειρά - Θερμοκρασία λειτουργίας 105°C