CNC-99-14-1-2
CNC TechCNC Tech
CNC Tech
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος POWER CORD WITH FORK TERM 1000MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CNC-99-14-1-2
Αριθμός εξαρτήματος CNC-99-14-1-2 Κατασκευαστής CNC Tech
Περιγραφή POWER CORD WITH FORK TERM 1000MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13503 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 14 AWG Αξιολόγηση τάσης 125VAC
Στυλ Male Pins (Blades) to Leads θωράκιση -
Σειρά - Θερμοκρασία λειτουργίας 105°C
Αριθμός αγωγοί 3 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Μήκος 3.28' (1.00m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 3.28' (1.00m) Power Cord Black NEMA 5-15P To Terminals, Forked SJT τρέχουσα Αξιολόγηση 90A